به تکنو الکترو مرجع تخصصي برق و الکترونيک خوش آمديد .

اين سايت با هدف افزايش سطح علمي دانشجويان و مهندسان برق و الکترونيک کشورمان ، با فراهم کردن نرم افزار ها جزوات و پروژه هاي روز دنيا به کاربران سرويس دهي مي کند . باعث افتخار ماست که با ارسال مقالات و پروژه هاي خود ، ما را در اين پروژه عظيم ياري کنيد تا قدمي در راستاي پيشرفت سطح علمي کشور عزيزمان ايران برداشته باشيد . همانا نظرات سازنده شما باعث بهتر شدن سايت خواهد شد.

با تشکر -- مديريت تکنو الکترو

مختصری درباره تکنوالکترو


اگر احساس میکنید تکنو الکترو سایت مفیدی است دکمه زیر را فشار دهید

تکنو الکترو را دوست دارم

ads by techno electro

دانلود کتاب های مرجع استاتیک و دینامیک

توسط: admin در 2 آبان 1393

 

 

 

کتب حاضر مطرح ترین مراجع استاتیک و دینامیک در سطح جهان هستند که بصورت کامل برای شما عزیزان قرار دادیم .

کتاب دینامیک میریام - ویرایش ششم

کتاب استاتیک و دینامیک جانسون - ویرایش نهم

کتاب حل المسائل هیبلر اضافه شد 

دانلود کتاب مکاترونیک 1

توسط: admin در 12 مهر 1393
 

 

در این مطلب می توانید سه کتاب پر محتوای 1- سنسور و ابزار دقیق دکتر محمد شهری 2-کتاب مکاترونیک دکتر موسوی 3-  کتاب کنترل الکترونیک صنعتی نوشته j.Michael Jacob را دانلود کنید که معمولا مرجع درس مکاترونیک 1 می باشند .

دانلود راهنمای نوشتن پایان نامه و مقاله

توسط: admin در 12 مهر 1393

مطالب این ارسال مربوط به واحد روش تحقیق کارشناسی ارشد می باشد. که در آن با روش نوشتن یک پایان نامه ، گزارش ، مقاله ،روش ارائه سمینار و تهیه پوستر آشنا خواهید شد. این مجموعه اطلاعات توسط دکتر زرافشان مدرس دانشگاه آزاد واحد قزوین جمع آوری شده و در اختیار وب سایت تکنو الکترو قرار گرفته شده است .

دانلود آموزش سیمولینک متلب برای کنترل

توسط: admin در 6 مهر 1393

 برای محاسبات کنترل و آزمایش بر روی یک سیستم کنترلی بهترین آزمایشگاه شبیه سازی نرم افزار متلب است . که بخشی به نام سیمولینک دارد . در این نرم افزار شما می توانید ورودی و خروجی ها را به راحتی تعریف کنید و کنترل کننده خود را طوری طراحی کنید که به بهترین خروجی ممکن برسید .

این فایل آموزشی بصورت اسلاید شو می باشد و باید نرم افزار پاور پوینت را بر روی رایانه خود نصب داشته باشید. همچنین از ارسال کننده(محمد نقدی) برای این آموزش تشکر می کنیم .
کتاب pdf سیمولینک نیز اضافه شد

دانلود کتاب آموزش ارتباط با پورت سریال در C#

توسط: admin در 11 مهر 1392

 

 

 پورت سریال برای برنامه نویسان، به ویژه مهندسان الکترونیک از اهمیت بالایی برخوردار است. راه اندازی آسان، در دسترس بودن و مشترک بودن بین میکروکنترل ها و کامپیوتر های شخصی باعث شده تا این پورت بسیار پرکاربرد شود.

 

دراین کتاب با زبانی ساده و کامل به بررسی و برنامه نویسی برای این پورت در C# پرداخته شده است.

کتاب دارای 4 بخش است.

بخش اول :آغاز به کار در C#

بخش دوم: کار با پورت سریال

بخش سوم: پروژه های پورت سریال

بخش چهارم: متد و ویژگی های کامپونت پورت سریال

 

دانلود مقاله مموریستور ها یا مقاومت های حافظه دار

توسط: admin در 29 اردیبهشت 1391

مدار های مجتمع هم شامل قطعات فعال مثل ترانزیستور و هم قطعات غیر فعال ، مقاومت ، خازن و حتی سلف می باشند . این سه عنصر غیرفعال در اکثر مدارات استفاده می شوند و به عنوان سه عنصر اصلی شناخته شده اند و هیچ کس فکر نمی کرد که ممکن است عنصر مداری چهارمی نیز وجود داشته باشد .

در سال 1971 یک پروفسور نه چندان معروف به نام Lean Chua در دانشگاه UC Berkeley مقاله ای منتشر کرد که در آن ادعا می کرد عنصر چهارمی وجود دارد . chua این عنصر را ممریستور نام نهاد . او با توجه به اهمیت وجودی مموریستور ، حتی پیشنهاد کرد که کتابهای تئوری مدار به سبب وجود این عنصر ، باز نویسی شوند . هیچکس توجه جدی روی این کشف علمی نکرد . زیرا نمونه فیزیکی یا مدلی برای ممریستور وجود نداشت . و تنها یه صورت تئوری ریاضی قابل بحث بود . تا اینکه در سال 2008 ، استنلی ویلیامز و همکارانش در کمپانی آمریکایی هولت پاکارد ممریستور را با وسایل فیلم نازک در مقیاس نانو ساختند . آنها یک مدل فیزیکی از ممریستور ارائه دادند و به این ترتیب ممریستور به صورت کامل کشف شد . قابل ذکر می باشد که نقش علم نانو تکنولوژی در پیدایش ممریستور بسیار موثر بود زیرا تنها در مقیاس نانو خواص ممریستور هویدا می شود .در نهایت می توان گفت کشف این عنصر را مدیون پیشرفت علم نانو مواد هستیم . شاید به زودی کتابها بر اساس این کشف جدید ویرایش شوند .

در این پست 4 مقاله بسیار معتبر را برای شما آماده کرده ایم از جمله :

  • مدل سازی مقاومت حافظه دار (ممریستور)
  • کاربرد ممریستور در حافظه های غیر فرار و پیاده سازی گیت های منطقی
  • بررسی ساختار فیزیکی ممریستور و شبیه سازی آن
  • پاورپوینت معرفی ممریستور
قبلی بعدی
بالا
در طراحی این سایت از HTML5, CSS3 ،JQuery و تکنولوژی های وابسته استفاده شده است