به تکنو الکترو مرجع تخصصي برق و الکترونيک خوش آمديد .

اين سايت با هدف افزايش سطح علمي دانشجويان و مهندسان برق و الکترونيک کشورمان ، با فراهم کردن نرم افزار ها جزوات و پروژه هاي روز دنيا به کاربران سرويس دهي مي کند . باعث افتخار ماست که با ارسال مقالات و پروژه هاي خود ، ما را در اين پروژه عظيم ياري کنيد تا قدمي در راستاي پيشرفت سطح علمي کشور عزيزمان ايران برداشته باشيد . همانا نظرات سازنده شما باعث بهتر شدن سايت خواهد شد.

با تشکر -- مديريت تکنو الکترو

مختصری درباره تکنوالکترو


اگر احساس میکنید تکنو الکترو سایت مفیدی است دکمه زیر را فشار دهید

تکنو الکترو را دوست دارم

ads by techno electro

شمارش معکوس برای اینترنت اکسپلورر 6

توسط: admin در 16 اسفند 1389

مایکروسافت یک وب سایت شمارش معکوس برای شناسایی درصد کاربرانی که همچنان از مرورگر اینترنت اکسپلورر 6 استفاده می کنند راه اندازی کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نظر می رسد که با وجود عرضه نسخه 9 مرورگر اینترنت اکسپلورر، نسخه قدیمی اینترنت اکسپلورر 6 هنوز در بسیاری از نقاط دنیا استفاده می شود.

به همین منظور مایکروسافت وب سایت "شمارش معکوس اینترنت اکسپلورر 6" را برای نظارت بر درصد کاربرانی که هنوز از این مرورگر قدیمی استفاده می کنند راه اندازی کرده است.

مایکروسافت با شناسایی این کاربران از آنها دعوت می کند که از نسخه های جدیدتر این مرورگر استفاده کنند.

در این طبقه بندی، چینی ها با 34.5 درصد، کره جنوبی با 24.8 درصد، هند با 12.3 درصد، بیشترین تعداد کاربران IE6 را به خود اختصاص داده اند.

 

 

تایوان و عربستان سعودی با 10.7 درصد، ژاپن با 10.3 درصد و ویتنام با 10 درصد در رتبه های بعدی ایستاده اند.

براساس گزارش "پی. سی وورد"، در شرایطی که کاربران آسیایی بیشترین درصد استفاده از IE6 را دارند کاربران آمریکایی کمترین تعداد را تشکیل می دهند به طوریکه در ونزوئلا 5 درصد، آرژانتین 4.5 درصد، مکزیک و شیلی 3.9 درصد و در آمریکا 2.9 درصد از کاربران اینترنت برای مرور در وب از اینترنت اکسپلورر 6 استفاده می کنند.

در مجموع 12 درصد از کل کاربران اینترنت در دنیا کاربر IE6 هستند.

در این نقشه ایران جزء کشورهایی قرار دارد که برای این طبقه بندی رصد نشده اند.

در طراحی این سایت از HTML5, CSS3 ،JQuery و تکنولوژی های وابسته استفاده شده است